Przestrzeń dla rozwoju duszy.


Uzdrawiająca sesja mis tybetańskich i gongów z intencją - na odległość - MP3/ YT.


 

 

 

Podaruj sobie lub bliskiej osobie niezwykły prezent.

 

Ofiaruj bliskiej osobie, która potrzebuje wparcia lub zmaga się z problemami uzdrawiającą sesję dźwięków mis tybetańskich i gongów.

Nagram 60 minutową sesję relaksującą z intencją dla bliskiej Tobie osoby. Sesja taka działa na tej samej zasadzie jak obrazy energetyczne i podyktowana jest intencją.

Grając wyłączam swój umysł, staje się pośrednikiem między światem duchowym, niematerialnym , a człowiekiem do, którego kierowane są dźwięki.

Sesję wykonuje z odpowiednią dopasowaną do potrzeb danego człowieka intencją. Wydobywające się w ten sposób dźwięki niosą harmonię i bezgraniczną, wszechogarniającą miłość przynosząc zdrowie i ukojenie człowiekowi, który tego potrzebuje.

Dźwięki docierają do podświadomości osoby słuchającej i dokonują naprawy.

Kiedy intencją staje się np. zdrowie – dźwięk niesie w sobie częstotliwość, która pobudza procesy samo-naprawcze organizmu. Gdy osoba do, której kierowane są dźwięki słucha ich z wyciszonym umysłem przenikają one w głąb i zapraszają zapisane w dźwiękach energie. Dźwięki rozpuszczają blokady, które tamowały prawidłowy, swobodny przepływ energii.

Energia ta wzrusza każdą komórkę ciała i tworzy drogę do szczęścia.

Najlepsze efekty przyniesie słuchanie zapisanych dźwięków świadomie np. podczas medytacji lub przed zaśnięciem przez okres 21 dni, ale dźwięki słuchane przy wykonywaniu innych czynności również pracują.

Koszt sesji to 350 zł – przedpłata na konto.

Zamówienia proszę składać  wysyłając wiadomość.

W wiadomości zwrotnej otrzymają Państwo krótką ankietę do wypełnienia.


 

Zapraszam do kontaktu pod numerem 531-001-123
lub mailowo: dharmagabinet@gmail.com