Przestrzeń dla rozwoju duszy

Relaksacyjny koncert

 mis tybetańskich

i gongów

 

Dźwięki mis i gongów od około 5 tysięcy lat znajdują zastosowanie w sztuce uzdrawiania.Dziś także służą uspokajaniu emocji i odnajdowaniu harmonii, co sprzyja zachowaniu zdrowia albo powrotowi do niego. Kąpiel w dźwiękach gongów, mis tybetańskich i dzwoneczków wycisza i odpręża umysł i ciało , łagodzi napięcia nerwowe i przywraca harmonię.

Uczestnicy koncertu leżąc w wygodnych pozycjach są poddawani „masażowi” dźwiękiem, a każdy fragment ich ciała jest dotknięty przez wibracje i drgania instrumentów. Organizm składa się w ponad 70 % z wody, a ten życiodajny płyn łatwo przewodzi fale dźwiękowe. Wibracje docierają do poziomu komórkowego każdego narządu .Fale dźwiękowe mis i gongów ułatwiają mózgowi zwolnienie rytmu pracy, synchronizację obu półkul i przejście od stanu beta (aktywności) do stanu alfa (między snem a czuwaniem, w którym umysł się wycisza), a nawet theta (głębokiej medytacji, aż do zaśnięcia). Oddziałują też korzystnie na kanały energetyczne – meridiany - odblokowując je. Następuje usuwanie toksyn z organizmu, regulacja funkcji narządów wewnętrznych i przyspieszenie regeneracji tkanek, poprawa krążenia krwi i płynów ustrojowych, są również łagodzone różnego rodzaju bóle. Ponadto terapia stymuluje również kreatywność i siły twórcze.

 

Jak wygląda koncert mis i gongów?

Uczestnicy sesji leżąc w wygodnych pozycjach  na matach, przykryci kocem są poddawani „masażowi” dźwiękiem, a każdy fragment ciała jest dotknięty przez wibracje i drgania instrumentów. Wibracje docierają do poziomu komórkowego każdego narządu.

Falujące harmonijnie dźwięki zapewniają unikatowe doznania, pomagają w transformacji na każdym z poziomów oraz zapewniają  głęboki relaks.

Korzyści z sesji:

- przywraca harmonię

- likwiduje napięcia

- stabilizuje pracę układu nerwowego

- reguluje gospodarkę wodną organizmu

- łagodzi bóle

- poprawia krążenie krwi

- oczyszcza uaktywniając wydalanie toksyn z organizmu

- pobudza krążenie płynów ustrojowych

- poprawia ukrwienie tkanek

- przyspiesza procesy gojenia ran, czy np. zrastania kości.

- wzmacnia siły witalne

- synchronizuje pracę naszych półkul mózgowych w zakresie częstotliwości alfa a przy dłuższym słuchaniu – theta

- neutralizuje skutki nagromadzonego stresu poprzez wejście w stan głębokiego relaksu i odprężenie,

- pomaga na powrót połączyć się z intuicją, a co za tym idzie uruchomić proces zmian w życiu, podjąć ważne decyzje, otworzyć się na coś nowego

Przeciwwskazania:

- wszczepiony rozrusznik serca

- sztuczne zastawki serca

- osoby po przeszczepach narządów

- epilepsja

- pierwszy trymestr ciąży

 

Jeśli nie boisz się zajrzeć głębiej w siebie to zapraszam.

Będzie to czas tylko dla Ciebie.

Sam doświadczysz dokąd poprowadzą Cię dźwięki i co uaktywnią wibracje.

Sesje relaksacyjne przy dźwiękach mis tybetańskich i gongów są po to abyś lepiej odnalazł się w dzisiejszej rzeczywistości, potrafił żyć w zgodzie ze sobą i własnym sercem.

Usłysz swój prawdziwy głos i nie pozwól mu tonąć w hałasie innych.

 

Informacje o tym gdzie i kiedy odbywa się najbliższy koncert znajdziesz tu: Aktualności

 

Możliwość przeprowadzenia relaksacyjnego koncertu  u Ciebie np. w domu. ( okolice Leszna Wielkopolskiego, Poznania i Wrocławia)

Koncert jest przeprowadzany  na indywidualne zlecenie w ustalonym terminie.

Zapraszam do kontaktu: dharmagabinet@gmail.com