Poznaj mnie   →

 Przestrzeń dla rozwoju duszy

Kursy online:
"Podstawy pracy z misami tybetańskimi" i
"Masaż dźwiękiem w praktyce".

Dowiedz się więcej →

Kup misy tybetańskie lub gong

Moim celem jest pomóc Tobie w odnalezieniu zdrowia i spokoju. Wspieram ciało, umysł i duszę by mogło złapać utraconą równowagę.

Wspomagam odnalezienie siebie w chaosie w jakim żyjemy i przybliżam to o czym zapomnieliśmy...

 

Chciałabyś/Chciałbyś zakupić misy lub gong, ale nie wiesz jakie będą dla Ciebie odpowiednie. Chętnie pomogę.  

Dowiedz się więcej →

Relaksacyjne koncerty mis i gongów

 

Dźwięki mis i gongów od około 5 tysięcy lat znajdują zastosowanie w sztuce uzdrawiania. Dziś także służą uspokajaniu emocji i odnajdowaniu harmonii, co sprzyja zachowaniu zdrowia albo powrotowi do niego.

Kąpiel w dźwiękach gongów, mis tybetańskich i dzwoneczków wycisza i odpręża umysł i ciało , łagodzi napięcia nerwowe i przywraca harmonię.

Nazywam się Anna Piotrowska

Dowiedz się więcej →

Dowiedz się więcej →

Masaż dźwiękiem mis tybetańskich.

 

Masaż dźwiękiem mis tybetańskich to głęboko relaksujący zabieg, który poprzez wibrację mis oddziałuje na każdą komórkę organizmu.

 

Zobacz  →

Galeria 

Skontaktuj się ze mną  →

Współpraca

 

Współpracuję ze szkołami jogi, hotelami, gabinetami medycyny naturalnej, grotami solnymi gdzie organizujemy cykliczne lub jednorazowe relaksacyjne koncerty, medytacje prowadzone i masaże dźwiękiem.

Prowadzę zajęcia z muzykoterapii komórkowej z osobami niepełnosprawnymi oraz seniorami. Goszczę również w szkołach oraz przedszkolach przybliżając wiedzę o misach tybetańskich i gongach oraz o ich cudownych właściwości.

Kliknij aby obejrzeć film →